Akční leták Billa nabízí produkty, které v odborných testech dopadají velmi dobře

Pokud jste si zvykli nakupovat v prodejnách Billa, zejména podle online akčního letáku Billa, můžete si být jistí, že ve většině případů pořídíte kvalitní zboží. A odkud tato jistota pochází? Z odborných testů, kterých je jak na Billa produkty, tak i na výrobky jiných privátních značek dalších řetězců k dispozici spousta.

Spousta produktů z Billa letáků už testy prošla

Pokud si prohlédneme historii odborných testů například v databázi neziskové organizace dTest, můžeme najít téměř 90 otestovaných produktů. A více než 30 podrobných textů k různým testovaným produktům, jejichž součástí je i podrobný popis optimálního složení daného produktu – a porovnání s produkty testovanými, včetně privátních značek Billa.

Testy však najdeme i v jiných médiích, jako je například Mladá fronta dnes s webovkami iDnes nebo na dalších webech specializovaných právě na recenze a testování. A to včetně kosmetiky, která se v Bille prodává pod privátní značkou Today nebo drogerie se značkou Clever.  

Které produkty z online letáku Billa dopadly nejlépe? Třeba maso!

Když se prokoušeme testovou databází například u dTestu, zjistíme, že nejlépe je na tom Billa se svými privátními produkty například v masné výrobě. Billa/Vocílka je značka, která v testech masa dostává velmi dobrá hodnocení pohybující se okolo osmdesáti procent. 

Pod touto značkou Billa nabízí například maso vepřové, hovězí, kuřecí v různém stupni rozpracování, a to jak maso ve větších kusech, tak také mělněné a mimo to i celá řada uzenin. Až je tedy v akčním letáku Billa uvidíte, můžete po nich s klidným srdcem sáhnout.

Milovníci oříšků, počkejte si na akční ceny lískáčů!

Lískové oříšky jsou dalším Billa produktem, který byl v testech hodnocen velmi dobře. Oříšky nebyly příliš vlhké a neobsahovaly ani nežádoucí příměsi a nečistoty. Navíc dobře vypadaly i chutnaly. Nebyly napadeny plísněmi a neobsahovaly ani příliš mnoho mykotoxinů, což je v kvalitě oříšků to nejdůležitější. 

Plísně rostoucí na tukovém základu patří totiž k nejjedovatějším pro lidské tělo. A tak zrovna u oříšků je vhodné si na ně dávat velký pozor. Pokud v Billa akčním letáku uvidíte lískové oříšky, je velká pravděpodobnost, že i tyto budou splňovat nejvyšší požadavky na kvalitu.

Billa české máslo? Zdaleka to nejlepší na českém trhu!

Co byste v nákupním košíku rozhodně neměli postrádat, je Billa české máslo. Proč? Protože je na českém trhu zatím nejlepší, které můžete koupit. Dostalo hodnocení 90 procent, přičemž druhé nejlepší, Olma máslo, dosáhlo pouze na 81 procent. A to je velký náskok!

Billa české máslo zaujalo senzorickými vlastnostmi, chutná nejlépe ze všech ostatních másel. Ale i složení, tedy poměr tuku, vody a bílkovin, je nejblíže českým normám. Máslo má deklarovaných 84 procent tuku, zatímco ostatní běžně prodávaná másla mají jen 82. 

Nebyly zde nalezeny dokonce ani nežádoucí látky, respektive nedošlo k překročení hranice jejich povoleného množství. Příjemná je i jeho cena, kterou můžete díky sledování akčního letáku Billa mívat dokonce ještě nižší. Bývá totiž ve slevě celkem pravidelně.

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.