BIO oleje od Saloos musíte mít

Čím více líčidel používáme, tím více kosmetických produktů na ochranu a péči o pleť musíme používat. Také byste se chtěly vrátit v čase ke svému 12tiletému já a říci mu, aby s make-upem vůbec nezačínalo? No nic… nesplnitelný sen. Naštěstí existují pomocníci, kteří zvládnou péči o naši pleť levou zadní.

Saloos oleje

Na své malé jizvičky po akné jsem hledala kosmetický produkt, který mě jich zbaví, pleť příjemně hydratuje a nezpůsobí mi na mé pleti neplechu. Ačkoliv na kosmetickém trhu existuje mnoho výrobků, málo z nich opravdu dodrží to, co slibuje a obsahuje jen přírodní látky, které naše pleť potřebuje.

Fotografie BIO oleje od Saloos

Po dlouhém hledání jsem narazila na produkty od značky Saloos. Po přečtení různých recenzí jsem vyzkoušela konkrétně šípkový a arganový olej. Oleje jsou za studena lisované a obsahují jen přírodní složky, takže jsem se nebála je vyzkoušet. Po měsíci užívání Šípkového oleje se má pleť zklidnila, jizvičky začaly mizet stejně rychle jako olejíček z balení. Další měsíc jsem vsadila na arganový olej, který slibuje vyhlazený malých vrásek a vypnutí pleti. A víte co? Ono to vážně funguje! Už po dvou týdnech byla má pleť krásně vypnutá a nepatrné vrásky (jen od smíchu samozřejmě ☺) zmizely.

Oleje pleť nevysušují, ale ani nehydratují. Jsou tak vhodné pro všechny typy pleti. Snad jedinou nevýhodou je jejich cena vzhledem ke množství. Flakonek 20ml Saloos oleje stojí průměrně něco málo přes 100 Kč a toto množství vystačí na 2 - 3 týdny používání.

Tip na závěr: použít je můžete také na konečky vlasů!

Klady

  • Dostupnost – zakoupíte v každé prodejně DM nebo na levněji na Heurece
  • Kvalitní produkty
  • Příjemná vůně
  • Oleje se krásně vsáknou, netvoří mastný film

Zápory

  • Cena / množství

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.