CC krém od Astrid

Naše pleť je celoročně zatěžována a stresována. Proto je dobré alespoň v letních měsících jí dopřát dovolenou, kterou si dopřáváte také. Vynechejte makeup a přejděte na lehčí variantu, např. CC krém. Hledali jsme pro vás ten pravý, který splňuje vše, co od CC krému očekáváme a našli jsme vítěze.

Vše v 1

CC krém od Astrid je vynikající hydratační tónovací krém, který plnohodnotně nahradí váš makeup, aniž by poškodil vaši pleť. Je navíc obohacený o minerální pigmenty, které vaši pleť rozjasní hned po nanesení na pleť. Mimo jiné poskytuje pleti okamžitou hydrataci, bez které se v létě vaše pleť neobejde. Faktor 20 ochrání vaši pleť před UV zářením, které má nepřiznivé podmínky a hrozí předčasné stárnutí pleti. Aby toho nebylo málo, tak tento CC krém také obsahuje kyselinu hyaluronovou. CC krém tedy obsahuje vše, co vaše pleť potřebuje a zároveň vás zkrášlí a schová vše, co potřebujete. Od pupínků po různé vyrážky.

Fotografie Astrid CC krému

Aplikace

CC krém se vyrábí ve dvou odstínech – světlý a tmavý. Světlý odstín doporučujeme používat přes zimu až do začátku léta, kdy je váš odstín vybledlý. Tmavší odstín je vhodný spíše na konec léta a pro bledulky i tak je vhodné smíchat oba odstíny dohromady. Krém se jednoduše nanáší a nedělá fleky. Co na něm milujeme je především jeho příjemná vůně, která snad nemůže nikomu vadit. Mimo jiné je také hodně hydratační a osvěží vás kdykoliv během dne. Nemusíte se bát ani vrstvení. V případě, že chcete zakrýt nedokonalosti, použijte korektor, nebo jednoduše dejte dvě vrstvy CC krému, žádné fleky ani vysušování vám nehrozí.

Klady

  • Lehká náhrada za makeup
  • Ochranný faktor 20
  • Dobře se nanáší
  • Hydratuje

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.