CC krém od Astrid

Naše pleť je celoročně zatěžována a stresována. Proto je dobré alespoň v letních měsících jí dopřát dovolenou, kterou si dopřáváte také. Vynechejte makeup a přejděte na lehčí variantu, např. CC krém. Hledali jsme pro vás ten pravý, který splňuje vše, co od CC krému očekáváme a našli jsme vítěze.

Nejlevnější Astrid Perfec skin CC krém vše v1 Light 40 ml stojí v českých obchodech 68 Kč. Zobrazit »

Vše v 1

CC krém od Astrid je vynikající hydratační tónovací krém, který plnohodnotně nahradí váš makeup, aniž by poškodil vaši pleť. Je navíc obohacený o minerální pigmenty, které vaši pleť rozjasní hned po nanesení na pleť. Mimo jiné poskytuje pleti okamžitou hydrataci, bez které se v létě vaše pleť neobejde. Faktor 20 ochrání vaši pleť před UV zářením, které má nepřiznivé podmínky a hrozí předčasné stárnutí pleti. Aby toho nebylo málo, tak tento CC krém také obsahuje kyselinu hyaluronovou. CC krém tedy obsahuje vše, co vaše pleť potřebuje a zároveň vás zkrášlí a schová vše, co potřebujete. Od pupínků po různé vyrážky.

Fotografie Astrid CC krému

Aplikace

CC krém se vyrábí ve dvou odstínech – světlý a tmavý. Světlý odstín doporučujeme používat přes zimu až do začátku léta, kdy je váš odstín vybledlý. Tmavší odstín je vhodný spíše na konec léta a pro bledulky i tak je vhodné smíchat oba odstíny dohromady. Krém se jednoduše nanáší a nedělá fleky. Co na něm milujeme je především jeho příjemná vůně, která snad nemůže nikomu vadit. Mimo jiné je také hodně hydratační a osvěží vás kdykoliv během dne. Nemusíte se bát ani vrstvení. V případě, že chcete zakrýt nedokonalosti, použijte korektor, nebo jednoduše dejte dvě vrstvy CC krému, žádné fleky ani vysušování vám nehrozí.

Klady

  • Lehká náhrada za makeup
  • Ochranný faktor 20
  • Dobře se nanáší
  • Hydratuje
Astrid Perfec skin CC krém vše v1 Light 40 ml

Astrid Perfec skin CC krém vše v1 Light 40 ml

lze nyní pořídit za cenu od 68 Kč
Zobrazit nabídky

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.