Česká značka Bione - řada Antakne

Už dávno jsem pochopila, že nejkvalitnější kosmetika je ta přírodní. Bez parabenů, silikonů a všeho, co škodí nejen nám, ale i životnímu prostředí. Proto jsem ráda, že jsem objevila českou značku Bione Cosmetics, která nabízí vše na přírodní bázi – od pleťových krémů, masek, peelingu, po péči o vlasy či přírodní čaje. Nyní vám přináším recenzi na jednu z řad této kosmetické firmy, a to Antakne.

Boj proti akné

Řada Antakne jsou výrobky, které jsou založené na niacinamidu, glycerinu a Tea tree. Nebezpečná trojkombinace, která účinně bojuje proti akné. Produkty obsahují také Allantoin a panthenol, který pleť zklidní a oleomin zase potlačuje rozvoj mikroorganismů a pleť vyživuje. Můžete se spolehnout, že výrobky neobsahují žádné uhlovodíky, silikony, parabeny, tenzidy, vše je vyrobeno v BIO kvalitě a tak získáte jen to, co nám příroda nabízí.

Pokud si vaše pleť dělá, co chce, určitě vám doporučuju koupit si peeling Tea tree mentol, který odstraní odumřelou pokožku, pleť nádherně vyčistí a pomáhá i proti černým tečkám. U tohoto peelingu doporučuji dodržet doporučené používání, a to 1x týdně. Při častějším užívání je pleť vysušená.

Dále rozhodně nezapomeňte na Salicylový líh, který dokonale vyčistí vaši pleť od každodenních nečistot či zbytky makeupu. Nelekejte se, pokud vás pleť bude trochu pálit, během pár minut to odezní a vy se můžete radovat z nádherně čisté pokožky.

Klady

  • Cena
  • Kvalitní produkty
  • Přírodní složení
  • Produkty splní, co slibují

Zápory

  • Dostupnost
  • Málo výrobků v řadách. Konkrétně u ANTAKNE chybí např. pleťový hydratační krém

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.