Kulma Remington Ci95 Pearl pro skvělý vlnitý efekt

Ženy často bývají nespokojené se vzhledem svých vlasů. Rovnovlasé slečny touží po loknách a naopak. V dnešní recenzi se podíváme na kulmu Remington Ci95 Pearl, kterou používají i některé profesionální kadeřnice. Její cena se v obchodní síti pohybuje okolo 650 Kč.

Nejlevnější Remington Ci95 Pearl kulma stojí v českých obchodech 498 Kč. Zobrazit »

Jak kulma Remington Ci95 Pearl funguje?

Co si budeme povídat, kulmu volíme většinou právě proto, že lokny s ní jsou vytvořené během chvilky, což se o natáčkách říci nedá. Pokud budete pracovat s kulmou Remington Ci95 Pearl, její zahřátí na provozní teplotu trvá pouze 30 sekund a můžete s ní hned začít pracovat. To je výhoda hlavně tehdy, kdy nemáte moc času a pospícháte. Při troše zručnosti s touto kulmou vytvarujete účes do několika minut.

Fotografie Remington Ci95 Pearl kulma

Kulma má uzamykatelná tlačítka a digitální displej s teplotou, která jde nastavit od 130 do 210 °C. To je dosti pohodlné, ne vždy totiž potřebujete vlasy kulmovat na nejvyšší stupeň. S kulmou lze snadno cestovat různě po světě díky možnosti použití s napětím v rozmezí 120 - 240 V. Přívodní šňůra má délku 3 metry a je otočná o 360 stupňů, díky čemuž se kulma velmi dobře ovládá při vytváření vln. Součástí výbavy kulmy je také tepluvzdorné pouzdro, rukavice proti popálení a ochranný stojan proti žáru.

Bezpečnostní pojistka

Necháte-li zapnutou kulmu Remington Ci95 Pearl odloženou, tak se z bezpečnostních důvodů po 60 minutách sama vypne. Je to celkem výhoda. Není totiž nic neobvyklého, že odběhnete z koupelny někam pryč a na zapnutou kulmu zapomenete. Když si potom uvědomíte, co vše by se mohlo stát, polije Vás studený pot. S kulmou Remington Ci95 Pearl je ale toto minulostí, protože se sama vypne a hotovo.

Fotografie Remington Ci95 Pearl kulma

Přirozené vlny díky unikátnímu hladkému povrchu

Na kulmě Remington Ci95 Pearl vás určitě zaujme její hladký a lesklý povrch označený názvem Ultimate. Ten je tvořený třpytem pravých perel a obsahuje 15x více keramiky, než běžný keramický povrch. Díky tomu je o 85 % pevnější a žehlicí plochy vydrží jako nové déle než 5 let. Navíc tato povrchová úprava zajistí 8x hladší skluz a 5x trvalejší výsledek v porovnání se standardní keramickou kulmou. Vlny vytvořené kulmou Remington Ci95 Pearl vydrží až 2 dny. Stačí jen vlasy přečesat, nalakovat a vyrazit vstříc novému dni. Kulma má kónický tvar - její průměr se ke konci zmenšuje. Díky tomu lze vytvářet opravdu přirozené krásné vlny.

Fotografie Remington Ci95 Pearl kulma

Závěrem

Pokud chcete, aby vám vytvořený účes vydržel i několik dnů a ne jen pár hodin, pak Vám kulmu Remington Ci95 Pearl mohu doporučit. Jediné její mínus je snad jen to, že chybí klapka na uchycení vlasů, které mohou z kulmy při natáčení sjíždět. Všechno ostatní je v pořádku a jedná se o kvalitní výrobek za férovou cenu.

Remington Ci95 Pearl kulma si můžeš koupit již za 498 Kč. Porovnat ceny »

Klady

  • Rychle se zahřívá a chládne
  • Vlny vydrží i několik dní
  • Dlouhá šňůra
  • Regulace teploty
  • Lehká a pohodlná kulma do ruky

Zápory

  • Kulma nemá klapku na uchycení konečků vlasů

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.