Miss Sporty 3D volume - nejlepší řasenka za super cenu

Umělé řasy jsou v dnešní moderní době naprosto běžnou záležitostí. Také si necháváte nalepovat umělé řasy metodou „řasa na řasu“, abyste měla dloooouhé řasy jako mrkací panenka a zároveň byla naprosto bez starostí a neztrácela čas líčením očí? A víte o tom, že vám toto „vylepšení“ ničí vaše přírodní řasy, které trpí? Vsaďte raději na přirozenější způsob výrazných očí v podobě obyčejné řasenky. Našla jsem pro vás zázrak za pár korun!

Hledá se nejlepší řasenka

Už mnohokrát se mi stalo, že jsem našla řasenku, o které jsem si myslela, že je ta pravá. Řasy krásně natočí, prodlouží, po pár měsících používání se ale vždy našlo něco, co mě od řasenky odradilo. Většinou to bylo ošklivé žmolkování, které řasenka začala dělat po pár týdnech, nebo se rychle vysušovala. Nyní vám mohu představit opravdu jedničku na kosmetickém trhu a s klidným srdcem říct – KONEČNĚ JSEM NAŠLA TU PRAVOU ŘASENKU!

Miss Sporty 3D Volume

Tuto řasenku mi doporučila kamarádka, která ji má na doporučení své kosmetičky. Pokud jste si doteď, jako já, myslely, že nejlepší a nejkvalitnější řasenky jsou většinou ty značkové a nejdražší, opak je pravdou. Řasenku Miss Sporty 3D Volume koupíte v každém kosmetickém obchodě, který prodává značku Miss Sporty. Jako první vás jistě překvapí cena. Nejlepší řasenka na trhu a koupíte jí od 75 – 90 Kč.. To je směšné, že?

Splní, co slibuje

Dříve jsem používala kleštičky na řasy, které mi řasy krásně natočily, a řasenka se lépe nanášela. Ovšem u této řasenky jsem kleštičky vyhodila do koše. Řasy totiž skvěle natočí i bez kleštiček! Řasenka 3D Volume vám řasy dokonale prodlouží, dodá objem a oddělí. A dokonce stačí pouze jedna vrstva, která vás dovede k naprosté dokonalosti! Řasenku používám už třetím měsícem a vím, že už žádnou jinou nechci. Takže milá značko Miss Sporty – doufám, že ji nepřestanete nikdy vyrábět!

Klady

  • Neuvěřitelně nízká cena
  • Stačí jedno nanesení
  • Dobře se nanáší

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.