Nejlepší balzám na suché rty - Reve de Miel od Nuxe

Sepsala jsem pro vás recenzi na balzám na rty Reve de Miel od kosmetiky Nuxe. Je skvělý, výživný, zahojí vaše popraskané rty a navíc krásně voní. Stoprocentně stojí za vyzkoušení. Jaké s ním mám zkušenosti?

Odjakživa mám problém najít vhodné přípravky pro mou pokožku. Je suchá, špatně se regeneruje a ne každý krém je pro mou kůži vhodný. Totéž platí i při vybírání balzámu na rty. Mám vyzkoušené nepřeberné množství přípravků, ať už se jedná o Labello tyčinku, balzám od Vaseline nebo obyčejný jelení lůj. Párkrát se mi stalo, že jsem si nějaký produkt oblíbila a koupila ho znovu. Většinou mě ale žádný balzám neoslnil natolik, abych u něj vydržela. Přípravek se buď vsákl příliš rychle, tudíž jsem nepocítila žádný efekt, nebo způsobil, že rty byly po použití ještě sušší.

Fotografie Reve de miel od Nuxe

Kosmetika Nuxe

Tento balzám je jeden z produktů francouzské kosmetiky Nuxe. Kdo má rád luxusní, kvalitní kosmetiku, která čerpá z přírody a zároveň se řídí nejnovějšími vědeckými výzkumy z oblasti farmacie a kosmetiky, je pro něho Nuxe to pravé ořechové. Balzám od Nuxe jsem vyzkoušela na doporučení své kamarádky a byla jsem velmi příjemně překvapena. Díky bohaté textuře stačí nepatrné množství a rty zůstanou dlouhou dobu hladké a vyživené.

Balzám na rty Reve de miel od Nuxe

Složky

Produkt je vyrobený na bázi rostlinných olejů a bambuckého másla, které je známé svými regenerativními a vyživujícími účinky. Výtažek z grepu rty zklidňuje a dodává svěží vůni. A protože sama dobře vím, že med je jeden z největších klenotů, co se darů přírody týče, byl pro mě i z tohoto důvodu balzám Reve de miel jasná volba. Všechny složky opečovávají vaše rty, takže jsou velmi brzy znovu hebké, zahojené a zvláčněné.

Textura

Textura balzámu je dost hutná, což může být pro někoho nezvyk. Ale příjemná vůně a skvělé účinky vás rychle přesvědčí, že tento produkt stojí za to vyzkoušet. Nakonec, balzámu ani nemusíte nanášet kdovíjaké množství. Stačí opravdu tenká vrstva, abyste dosáhli kýžených výsledků.

Krém na rty Reve de miel od Nuxe

Nanášení

Aplikace může být pro někoho možná trochu nešikovná, protože balzám není v tyčince, ale v kelímku. Mně osobně nevadí nanášet balzám prstem přímo na rty. Většinou toho rovnou využiji a namažu si například suchou kůžičku okolo nehtů. Balzám se totiž hodí nejen na rty a jejich okolí, ale i na jiná suchá místa. Nepoužívala bych jej ale na mastné oblasti obličeje, vzhledem k hutné struktuře.

Po několikaměsíčním používání mi z 15 gramů skoro nic neubylo, ale hojivý efekt je neuvěřitelný. Malé množství balzámu vám stačí skoro celý den. Investice je to tedy i z hlediska času výborná. Extra bonus je krásná přírodní vůně a vizuální efekt hladkých, jemně lesklých rtů. Nuxe Reve de Miel balzám na rty mohu jedině doporučit, za mírně vyšší cenu opravdu stojí.

Klady

  • velmi bohatá textura
  • stačí malé množství
  • jen kvalitní přírodní složky
  • příjemná vůně
  • viditelné účinky

Zápory

  • nepříliš skladné balení
  • nanášení prstem
  • hutná textura - nemusí být pro každého vhodná

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.