Nejlepší samoopalovací krém Ryor

Také jste bledá jak Sněhurka? Ať už léto milujete nebo ne, kdo by nechtěl mít nádherné opálení po celý rok, že? Ale docházet pravidelně do solárií, na které jsou různé názory, se nám samozřejmě nechce, že? A tak hledáme jiného pomocníka, který nám vykouzlí krásné opálení. Představuji vám samoopalovací krém od Ryor, který jsem si zamilovala.

Recenzomáááánie

Předtím, než jsem se rozhodla pro Ryor, jsem prošla různé diskuse, přečetla snad všechny recenze na internetu a koukala na milion srovnávacích fotek před / po. Úkol byl (ne)jednoduchý, chtěla jsem samoopalovací krém, který vydrží alespoň týden, nedělá fleky, nezapáchá jako ostatní samoopalovací krémy a barva je krásně hnědá nikoliv oranžová. A mimo to také ten, který mě nebude stát majlant. Co myslíte, splňuje to vše samoopalovací mléko od Ryor?

Fotografie samoopalovacího mléka Ryor

Příjemné překvapení

Samoopalovací krém (mléko) od Ryor zakoupíte především na internetu, a to od 140 – 180 Kč. A musím říct, že mě velmi příjemně překvapil! Vyzkoušela jsem už mnoho samoopalovacích krémů a tenhle od Ryor se ostatním nevyrovná. Nejvíce jsem ocenila barvu, která je po jedné vrstvě nádherná hnědá. Pokud chcete silnější opálení, musíte dát minimálně dvě vrstvy a klidně hned po sobě – doporučuju nejdříve nechat zaschnout první vrstvu.

Porovnání dalších samoopalovacích krémů

Pokud by vás zajímaly tipy na další samoopalovací krémy, rozhodně koukněte na naše porovnání samoopalovacích přípravků. Je mezi nimi samozřejmě i tento krém od Ryor. Jedná se o srovnávací článek od kolegyně. Sama za sebe bych doporučila právě toto samoopalovací mléko od Ryor, ale je dobré mít přehled i o dalších výrobcích.

To by bylo na závěr vše a teď se pojďme podívat na pro a proti tohoto samoopalovacího mléka od Ryor.

Klady

  • Cena
  • Nezapáchá tolik jako ostatní samoopalovací krémy
  • snadné roztírání
  • Dlouhá výdrž

Zápory

  • Pozor na další vrstvy. Při opakovaném vrstvení trochu flekatí. Raději se držte pravidla „málo je někdy více“
  • Vysušuje pokožku

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.