Recenze Svíčky Yankee candle

A je tu zase podzim. Sychravé počasí je jako stvořené k lenošení u hezkého filmu. Pro vytvoření dokonalé atmosféry budete nutně potřebovat svíčky, které zároveň krásně provoní celý byt. Přináším vám recenzi na ty nejlepší svíčky na světě – Yankee candle!

Yankee candle 

Nejúspěšnější značku vonných svíček a vůní do interiérů najdete všude po celém světě. Jen v USA je 18 000 obchodů, distributuje do 23 evropských zemí, včetně České republiky. Yankee tak můžete nakoupit i u nás. Já jsem zvolila nákup přes internet, protože mi bylo hned jasné, že bych z kamenného obchodu neodešla s jednou svíčkou, ale vše bych vykoupila. 

Různé velikost – různé ceny

Vzhledem k tomu, že má Yankee candle opravdu hodně aromatizované vůně, doporučuji vyzkoušet nejdříve malou vonnou svíčku. Některé vůně vám mohou vadit a vzhledem k vyšší ceně za svíčku, je lepší vyzkoušet, jak vám vůně padne. Vybírat můžete z mnoha velikostí – od malých čajových svíček, po velké, které mají dobu hoření až 150 hodin. 

Nejoblíbenější vůně

Home Sweet Home 

Tato vůně patří mezi má nej! Opravdu domov naprosto dokonale provoní skořicí. Cítit je ale také po vylouhovaném čaji a pečení.

Yankee Candle Home Sweet Home 623 g

od 429 Kč
Porovnat ceny

Christmas Magic

Já vím, že ještě nejsou Vánoce. Vůně čerstvě napečeného cukroví bych ale mohla cítit po celý rok. Máte to stejně? Pak vám tuto vůni vřele doporučuji. Cítit je samozřejmě především vanilka.

Yankee Candle Christmas Magic 623 g

od 467 Kč
Porovnat ceny

Cena

Cena za svíčky Yankee candle je trochu vyšší, rozhodně ale stojí za to.

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.