Sluchátka Beats Solo 3 – investovat do této novinky či nikoli?

Bezdrátová sluchátka Beats Solo 3 navazují na předchozí model, který měl ještě klasický kabel. Firma Beats má na svědomí prodej mnoha typů sluchátek a Beats Solo 3 patří k těm dražším. Co vše je na sluchátkách vylepšeno a vyplatí se do nich investovat, či nikoli?

Nejlevnější Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless stojí v českých obchodech 3 302 Kč. Zobrazit »

Apple = Beats, nebo jak to vlastně je?

V první polovině roku 2014 byla společnost Beats odkoupena společností Apple a od té doby spolu jejich produkty spolupracují a doplňují se. Od roku 2014 tu byla snaha o prosazení hudební streamovací služby Beats Music, ale v následujícím roce ji nahradila dobře známá Apple Music. Manipulace s výrobky od Apple (iPhone, Mac, iPad, Apple Watch) je o mnoho snazší, než u konkurence a tyto sluchátka stačí u zařízení pouze přidržet a dojde ke spárování. Apple fanoušci tedy mají o výběru sluchátek většinou jasno - mají rádi jednoduchost a efektivitu.

Beats Solo 3 podporují boj proti rakovině

Sluchátka Beats Solo 3 je možné zakoupit v několika barevných variacích – od bílé přes rose gold až po fialovou či černou. Nejvíce prodávaná jsou ale sluchátka v univerzální bílé a černé barvě. Speciální barvou je červená, tzv. Product Red, kdy nákupem podpoříte boj proti rakovině.

Fotografie Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless

Základní informace o sluchátkách

Pokud jste doposud používali peckový typ sluchátek jakékoli jiné značky, jistě budete z Beats hodně překvapeni. Náušníky jsou oproti peckám opravdu veliké, ale jsou opravdu pohodlné, ergonomicky zkosené a mají měkké polstrování. Jsou spojeny čelenkou, která nemusí být pro všechny úplně pohodlná, ale jde spíše o zvyk. Hlavní přínos těchto větších náušníků je ten, že hudbu krásně slyšíte a okolní hluk je z velké části potlačen. Velkou výhodou pro posluchače hip hopu a taneční hudby jsou i výrazné basy, což ale posluchači vokálů nebo kytarové muziky příliš neocení. Oproti předchozím verzím je tu celkově rychlejší ovládání poslechu hudby a přepínání skladeb.

Velkou výhodou je také rychlé nabíjení díky Fast Fuel Technology. Pokud nestíháte, stačí cca 5 minut nabíjení a sluchátka vám vydrží hrát 2,5-3 hodiny. Na plné nabití sluchátka vydrží hrát až 40 hodin, což je velké plus oproti jiným modelům.

Fotografie Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless

Balení obsahuje kromě samotných sluchátek také nabíjecí USB kabel, jack-jack kabel pro připojení sluchátek do přehrávače / telefonu, instrukční letáky a malou praktickou tašku s karabinou, ve které se sluchátka krásně přenášejí. Tato malá taštička se hodí zejména při cestování a díky karabině ji lze připnout téměř kamkoli. Sluchátka tak můžete mít stále po ruce.

Stojí sluchátka Solo Beats 3 vůbec za koupi?

Sluchátka bych doporučila uživatelům a fanouškům Apple elektroniky, vše funguje tak, jak má a ovládání je opravdu snadné. Přechod ze sluchátek jiné značky na Beats by se dal přirovnat k přechodu z Androidu na iOS od Apple. Určitě bych sluchátka nekupovala dětem, jelikož je jejich pořizovací cena poměrně vysoká. Naopak bych je doporučila hudebním příznivcům a lidem, kteří poslouchají hudbu nonstop a záleží jim na kvalitě. Je to investice, kterou oceníte při častém používání díky pohodlnosti, výdrži a kvalitě zvuku, který Beats Solo 3 nabízejí. Poslech hudby s těmito sluchátky je v porovnání s jinými konkurenčními modely nesrovnatelně lepší. Poslech hudby bez kabelu je velice návykový a lehko jsem si na něj zvykla - už bych nechtěla klasická sluchátka s kabelem.

Beats by Dr. Dre Solo3 Wireless si můžeš koupit již za 3 302 Kč. Porovnat ceny »

Klady

  • Výdrž baterie až 40 hodin
  • Kvalitní a lehký design
  • Sluchátka jsou bezdrátová
  • Rychlé nabíjení
  • Potlačení okolního zvuku
  • Kvalita zvuku

Zápory

  • Vyšší pořizovací cena
  • S iOS fungují nejlépe

Komentáře (1)

Jaroslav V. 21.02.2019 ve 13:39
Přechod ze sluchátek jiné značky na Beats by se dal přirovnat k přechodu z Androidu na iOS od Apple. Sluchátka bych doporučila uživatelům a fanouškům Apple elektroniky, vše funguje tak, jak má a ovládání je opravdu snadné. To je recenze na dvě věci... :D Sry jako.. ale kdyby hloupost nadnášela... :D

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.