Sprchový gel Dermacol Aroma ritual - vůně, kvalita a super cena

Vůně, vůně, vůně… Vonět od hlavy k patě je ta nejlepší relaxace po těžkém dni v práci, ve škole i kdekoliv jinde. Napustit si horkou vanu, poslouchat příjemnou hudbu a zapálit svíčku … Jediné, co chybí, je už jen sprchový gel s příjemnou vůní. Představuji vám sprchový gel Dermacol Aroma ritual, který je kvalitní, levný a voní tolik, že ho budete milovat.

Nejlevnější Dermacol Aroma Ritual Citrus Splash sprchový gel 250 ml stojí v českých obchodech 29 Kč. Zobrazit »

Dermacol jako kvalitní kosmetická značka

Značka Dermacol patří mezi mé kosmetické oblíbence. Vyzkoušet ale sprchový gel mě doposud nenapadlo. Až nyní jsem se odhodlala k něčemu novému a říkala jsem si, že je tento sprchový gel vychvalovaný do nebes, takže musím sama vyzkoušet, zda opravdu voní tak krásně, jak se o něm říká.  A víte co? Voní snad ještě více!

Různé druhy, které si vás získají

Dermacol sprchové gely Aroma Ritual mají 11 druhů vůní. Já osobně jsem vyzkoušela zatím macadamia truffle, belgian chocolate a fresh watermelon. Poslední zmíněný vám doporučuju v letních měsících, kdy sprchový gel opravdu příjemně ochladí a má takovou decentní vůni svěžího melounu a léta samotného. Pro zimní a podzimní měsíce bych ale zvolila spíše macadamia truffle, který se pro mě stal absolutní jedničkou! 

Dermacol Aroma ritual - macadamia truffle

Tento sprchový gel voní jako čokoláda. Skvěle pění, takže si můžete vytvořit pěnu do koupele, ale ta vůně má takovou výdrž, že zastíní jiné přednosti tohoto sprchového gelu. Opravdu nepřeháním, když řeknu, že ho budete chtít sníst. Vyzkoušejte sami a napište nám, jak jste s ním byli spokojení.

Cena

Cena sprchového gelu není nijak vysoká – pohybuje se od 45 – 60 Kč. Určitě můžete využít náš odkaz na porovnání cen, pomocí kterého naleznete tu nejnižší cenu v českých obchodech.

Klady

  • Kvalitní
  • Krásně voní
  • Pěkně pění

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.