TOP 5 nejlepších knih na dovolenou

Konečně jsme se dočkali! Období, na které čekáme po celý zbytek roku, je tady! Období dovolených. A ke správnému dovolenkovému lenošení na sluníčku nutně potřebujete nějaké zajímavé čtení, se kterým utečete od reality a stresu, který vás pronásleduje po celý rok. Připravili jsme pro vás top 5 nejlepších knih na dovolenou. Vyberte si tu svou a vzhůru na pláž!

1) Pan Slušňák

Ááááá…. Máme tu další příběh připomínající seriál Sex ve městě. Ale to nás přece nikdy nepřestane bavit, že ano? Takže vám vřele doporučujeme knihu PAN SLUŠŇÁK a krátce vám představíme, o čem je. 

Pan Slušňák se vzdá snoubenky a budoucnosti na maloměstě. Láká ho dobrodružství a něco nového. Právnický titul pro něj nic neznamená a tak odjíždí do New Yorku, kde se uchytí v jednom časopise a doufá, že se z něj stane slavný novinář. Nebojte se, není to knížka o workoholikovi. Do cesty mu totiž vstoupí brunetka, která ho vezme k sobě domů …. A zbytek si už musíte přečíst sami!

Pan Slušňák - Jennifer Miller

od 270 Kč
Porovnat ceny

2) Eleanor se má vážně skvěle – Gail Honeyman

Chcete se zasmát? Pak je pro vás tato kniha jako stvořená. Hlavní hrdinka je trochu jiná – je svá za všech okolností. Pracuje jako účetní, je totálně antisociální a jedinou její zálibou je láhev vodky. Jak už to tak ale bývá, Eleanor potká muže, který ji změní život. Díky němu se ale dostává do vtipných situací, jako například první depilace, o které slyšela pouze z televize. Tato kniha vás bezesporu upoutá, pobaví a příjemně odreaguje.

Eleanor se má vážně skvěle - Gail Honeyman - kniha

od 272 Kč
Porovnat ceny

Eleanor se má vážně skvěle - Gail Honeyman - audiokniha

od 258 Kč
Porovnat ceny

3) Vyvrhel - Gilly Macmillanová

Tahle spisovatelka umí psát jen a jen bestsellery. Dalším na řase je temný thriller. Příběh vypráví o dovu kamarádech, kteří tvoří nerozlučnou dvojku. Dokud jeden z nich nebyl nalezen v bezvědomí a druhý nemůže říct, co se stalo. Šlo o nešťastnou náhodu, nebo pokus o vraždu? To se dozvíte v knížce Vyvrhel.

Vyvrhel - Gilly Macmillan

od 249 Kč
Porovnat ceny

4) Bez filtru – Kristýna Dolejšová

Dovolená neznamená jen odpočinek, je to také čas věnovaný sobě samotné. Pokud přesně to máte v plánu, nutně potřebujete knihu od Kristýny Dolejšové – Bez filtru. 

Kniha vás donutí (opravdu, vyzkoušeno!) uvědomit si naší vnitřní krásu a nesnažit se napodobit modelky o dokonalých křivkách, které jsou v časopisech nesmyslně a až přehnaně vyretušované. Kniha vám pomůže si také uvědomit sílu sociálních sítí, které ovlivňují naše životy a také jak získat zdravé sebevědomí. 

5) Slovní hříčky – Martina Bechyňová

Znáte Martinu? Dříve blogerka, milovnice módy prorazila do světa knih svým příběhem Inkoustová tečka. Nyní vydává svou druhou knihu Slovní hříčky. Nemáme k tomu co více napsat, tuhle knihu zkrátka musíte mít!

Komentáře

K této recenzi nebyl zatím přidán žádný komentář. Buď první. ;)

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.