Chlorella, která funguje - Health Link Chlorella Japan

Chlorella patří mezi doplňky stravy, které čistí a detoxikují naše tělo. Sám ji pravidelně užívám a rozhodl jsem se, že se podělím o recenzi Chlorelly od firmy Health Link, která je velice populární - hlavně díky své nízké ceně a kvalitě.

Nejlevnější Health Link Chlorella Japan stojí v českých obchodech 293 Kč. Zobrazit »

Co je vlastně chlorella

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa pěstovaná převážně v Číně nebo Japonsku a má blahodárné účinky pro lidské tělo. Jako doplněk stravy začala být populární už v 70. letech 20. století, kdy ji užívali Japonci pro zmírnění následků shození atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki. Chlorella totiž z těla odvádí těžké kovy a lidé z postižených oblastí se díky ní cítili lépe. Následně se tato zázračná řasa rozšířila po celém světě a začala být masově užívána.

Fotografie Health Link Chlorella Japan

K čemu je chlorella?

Nejdůležitějším účinek chlorelly je detoxikace - schopnost navázat na sebe toxiny z krve a odvést je z těla při vylučování. Díky tomu se naše tělo regeneruje tak, jak má. Optimalizuje krevní tlak, odbourává cholesterol a obnovuje vitalitu. Dále posiluje imunitní systém, zpomaluje proces stárnutí a obecně dodává energii. Doporučuje se také jako prevence proti rakovině a dalším nemocem. Funguje i jako probiotikum - kdy po braní antibiotik obnovuje střevní mikrofloru.

Dávkování

Pokud si vyberete Chlorellu Japan od firmy Health Link, dostanete za necelých 300 Kč krásných 750 tabletek. Dávkování je 6 - 10 tabletek 2x denně, což vystačí na 37 dní, pokud berete 2x10 denně a nebo na 62 dní, pokud jich berete jen 2x6 denně. Chlorella se zapíjí sklenicí vody a užívá se 15 minut před jídlem - ideálně ráno a večer.

Fotografie Health Link Chlorella Japan

Kvality této chlorelly

Již jsem vyzkoušel více značek chlorell - od dražších po ty extrémně levné. Tato chlorella patří k těm levnějším na trhu, ale vzhledově, účinkem a hlavně složením odpovídá mnohem dražším chlorellám a mám s ní dobré zkušenosti. Tabletky mají tmavě zelenou barvu a jsou mírně cítit vodní řasou, což je dobrá známka kvality. Již po 2 týdnech užívání byste měli pocítit změny - především více energie, snažší vstávání. Pro zajímavost zde přikládám fotografii, kde je vidět složení. Pokud si porovnáte množství jednotlivých látek s nějakou mnohem dražší chlorellou, zjistíte, že se hodnoty téměř neliší.

Fotografie Health Link Chlorella Japan

Tipy na užívání chlorelly

Chlorella se běžně zapíjí sklenicí vody. Pro zvýšení účinku se doporučuje tabletky rozkousat - zde ale může nastat problém s chutí, která se potom v puse drží dalších pár minut. Stačí ale rozkousanou chlorellu zapíjet džusem a bude to mnohem lepší. Pokud to s detoxikací myslíte opravdu vážně, doporučuji chlorellu užívat spolu se zeleným ječmenem.

Nežádoucí účinky

Někteří lidé mohou při užívání chlorelly pocítit nežádoucí účinky (zejména ze začátku). Může se prý projevit mírný průjem, někomu se mohou dokonce objevit pupínky na pokožce a tak dále. Možná to bude znít divně, ale toto jsou prý známky čištění těla - tělo se zbavuje nežádoucích látek, které prostě vyjdou na povrch. Časem by se to ale mělo srovnat. Mne osobně se něžádoucí účinky nijak neprojevily a znám spoustu lidí, kteří chlorellu jedí a nikdo s ní také nemá problém. Rada na závěr? Dodržujte doporučenou denní dávku. případně začněte třeba 1 tabletkou ráno a večer a další den dávku o tabletku zvyšujte, až se dostanete na 6 - 10 tabletek denně.

Health Link Chlorella Japan si můžeš koupit již za 293 Kč. Porovnat ceny »

Klady

  • Výhodné balení
  • Kvalitní chlorella
  • Funguje

Zápory

  • Někomu může zapáchat

Komentáře (3)

Lenka Boumová 06.10.2017 v 01:23
Dnes jsem si ji objednala, tak jsem zvědavá, jak mi sedne. Doporučila mi ji kamarádka po antibiotikách místo probiotik, když se to rozpočítá, tak je to cenově skoro stejné, jen tahle chlorela je navíc očividně zdravá.
Jiří Šťastný 06.10.2017 v 09:44
Tak se pak prosím podělte o své zkušenosti.
Terka 09.10.2017 v 19:55
Tuhle chlorellu beru už tak půl roku a jsem spokojená. Ze začátku mi moc nevoněla, ale časem jsem si zvykla. Za tu cenu TOP výrobek.

Přidání komentář

Vyplň, pokud chceš dostávat upozornění na nové komentáře.
Z odběru se lze kdykoliv odhlásit pomocí odkazu v e-mailu.